Zakończyliśmy zapisy do XXV Igrzysk dla osób sprawnych inaczej, które zostaną zorganizowane w ramach Projektu „Nie-Sami-Dzielni” – III edycji.
Igrzyska, które odbedą sie w dniu 14 maja hali sportowej Stegu Arena w Opolu bedą miały rekordową frekwencję (podział ekip na grupy) - zgłosiło się 40 ośrodków w tym 585 zawodników + 197 opiekunów = 782 osoby.
Obiad dla uczestników Igrzysk w Restauracji Opolanka w Opolu ul. Żerkowicka 2K
Projekt „Nie-Sami-Dzielni” – III edycji w ramach którego organizowane sa igrzyska ma na celu rozwój usług społecznych oraz wspierających osoby niesamodzielne. Nasze zrzeszenie realizuje zadanie z zakresu „Wsparcia rekreacyjno-sportowego osób z niepełnosprawnościami.
Na uczestników imprezy czeka wiele atrakcji w tym konkurencje sportowo-rekreacyjne, w których wszyscy będziemy się dobrze bawić oraz medale i nagrody.
Regulamin Igrzysk
Serdecznie zapraszamy do udziału w Igrzyskach!
Więcej szczegółów o projekcie.
